KOLONIE / OBOZY JĘZYKOWE, ZIMOWISKA

Szkoła Leader School w Krakowie to firma z wieloletnim doświadczeniem, która wykorzystuje zdobyte umiejętności, przekazując je innym, znacznie młodszym i rozwijającym się ludziom. Nasi lektorzy oraz trenerzy aktywnie angażują się w edukację dzieci i młodzieży. Dzieje się tak nie tylko w trakcie roku szkolnego, ale także w czasie wolnym – podczas wakacji i ferii zimowych.

Organizujemy kolonie językowe, obozy w kraju i za granicą, a także wyjazdy rodzinne czy półkolonie w mieście. Każda z proponowanych przez nas form spędzania wolnego czasu została dokładnie opracowana przez specjalistów. Proponujemy dzieciom i młodzieży nie tylko najdoskonalsze metody nauki języków obcych, ale także możliwość spędzenia czasu na wypoczynku, ciekawych wycieczkach oraz rozwijających zajęciach dodatkowych.

W skład naszej wykwalifikowanej kadry prowadzącej obozy językowe wchodzą lektorzy i trenerzy na co dzień pracujący w szkołach Leader School. Dopracowujemy naszą ofertę z uwzględnieniem potrzeb dzieci i młodzieży. Dzięki temu zarówno najmłodsi, jak i nastolatki aktywnie spędzają z nami czas, zwiedzają mnóstwo ciekawych miejsc, a przy tym zdobywają nowe umiejętności dotyczące otaczającego świata. To wszystko przy stałej i kreatywnej nauce języka obcego.

Zapraszamy na nasze kolonie, obozy, kolonie rodzinne oraz półkolonie wszystkie dzieci chcące spędzić czas w twórczy i pożyteczny sposób.

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH