Wakacje dla maluchów

Zapraszamy wszystkie dzieci od 5 roku życia na swoje pierwsze kolonie bez Rodziców!
W dniach 31.07-09.08.2017 w Krynicy Górskiej grupa dzieci pod okiem wykwalifikowanych opiekunów z przedszkoli i szkół podstawowych spędzi niezapomniany pierwszy samodzielny wyjazd.


Wakacje bez rodziców z Leader School Kraków – Krynica Zdrój 2017


Decyzja o pierwszym wakacyjnym wyjeździe bez rodziców zapada często długo i jest przyczyną wielu bezsennych nocy zatroskanego taty i trochę przestraszonej mamy. Czy dziecko nie jest za małe? Czy odnajdzie się wśród obcych? Czy na pewno będzie miało dobrą opiekę? Czy nie będzie tęsknić? Zresztą – te pytania pojawiają się przed każdym wyjazdem dziecka z domu. Jedno pytanie rodzi kolejne, ale każde z nich świadczy, że rodzic dba o swoją pociechę i chce dla niej jak najlepiej. Jednak trzymanie małego człowieka wciąż pod kloszem niekoniecznie jest najlepszym rozwiązaniem – warto w pewnym momencie pokazać dziecku, jakie możliwości otwiera przed nim świat. A jedną z najważniejszych umiejętności w tym naszym świecie jest mówienie po angielsku.

Język obcy? Nigdy nie jest na niego za wcześnie

Dziecko od najmłodszych lat osłuchane z językiem obcym nie czuje, że się go uczy. Zna jego melodię, rozumie go, nie traktuje go jak coś obcego. Im wcześniej damy dziecku okazję do tego kontaktu, tym większe profity będzie ono czerpać – z roku na rok chłonąc coraz więcej. Możliwość spędzenia wakacji z językiem to fantastyczna okazja do tego, by – po pierwsze – jeszcze bardziej docenić swoje umiejętności, a po drugie – uczyć się samodzielności. Jednak nauka samodzielności, tak samo jak nauka języka, nie polega na pozostawieniu dziecka samego sobie. Nie, tu potrzebni są czujni animatorzy. Bogata oferta, przemyślany plan kolonii i pełni pasji i troski opiekunowie – to jest gwarancja udanych wakacji poza domem.

Krynica Zdrój 2017 – świetny wybór

Krynica Zdrój to piękne miejsce, doceniane od lat zarówno przez turystów z Polski, jak i z zagranicy. To miejsce, które sprzyja zdrowiu, przygodzie i nauce. Nieprzypadkowo więc wybór Leader School Kraków padł właśnie na nie. Organizatorzy kolonii dla dzieci doceniają miejsca szczególne, w których uczestnicy kolonii mają zapewnione najwyższe standardy wypoczynku. Dziecko jest szczególnie wymagające. Jego bezstresowy wypoczynek jest warunkowany tym, by nic nie zakłócało jego spokoju, by mogło odpoczywać w warunkach, o jakie dbają w domu rodzice. Dziecko, które wyjeżdża bez rodziców na wakacje, jest pełne sprzecznych uczuć: z jednej strony przepełnia je ekscytacja, ale z drugiej odczuwa lęk, bo jednak mamy i taty nie ma obok. Kiedy jednak ma poczucie, że jest pod troskliwą opieką dorosłych, którzy uwielbiają dzieci, rozumieją ich potrzeby i potrafią zagospodarować ich wolny czas, wątpliwości mijają bardzo szybko, a zaczyna się przygoda.

Jak wygląda nauka języka w czasie kolonii?

Dzieci codziennie uczestniczą w zajęciach językowych dostosowanych do ich umiejętności. Zajęcia te nie przypominają jednak lekcji – Leader School Kraków ma ogromne doświadczenie w stosowaniu bardzo skutecznych, niekonwencjonalnych metod nauczania, które doskonale łączą naukę z zabawą. „Nauka języka” to właściwie może nienajlepsze określenie – na koloniach językowych chodzi o przebywanie z językiem, bawienie się z nim. To czas, w którym język angielski staje się świetnym kumplem – który idzie z pomocą zawsze wtedy, gdy jest potrzebny, staje się po prostu częścią życia. Już od starożytności wiadomo, że nic tak nie pobudza szarych komórek, jak aktywność fizyczna, dlatego w Krynicy dzieci mają zapewnione ciekawe zajęcia sportowe. Wachlarz możliwości jest naprawdę szeroki: jazda konna, wycieczki terenowe, zabawy ruchowe. To daje krzepę i zdrowie. Jednocześnie na koloniach w Krynicy Zdrój dzieci zdobywają cenną, praktyczną wiedzę przyrodniczą i ogólną. Możliwości okolicy są wykorzystane maksymalnie – również z myślą o tym, by dzieci poznawały najpiękniejsze ojczyste tereny i umiały doceniać ich walory. Nie trzeba przypominać, że Krynica Zdrój ma jedną z najlepszych ofert sanatoryjnych w kraju.

Kolonie z Leader School Kraków – bez wahania

Leader School ma przede wszystkim doświadczenie w organizacji wyjazdów dla dzieci i młodzieży. Tu każdy wie, że rodzic powierza opiece opiekunów największy skarb. Organizatorzy są świetnymi animatorami zajęć dla dzieci oraz najlepszymi lektorami języka angielskiego. Dzięki temu każdą wycieczkę łączą z najlepszą zabawą i poznawaniem słówek i zwrotów. Nie trzeba siedzieć w ławce, by uczyć się języka. To właśnie wyjście z ławki pozwala na to, by uczyć się go coraz szybciej i łatwiej. Organizatorzy kolonii chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania rodziców, bo rozumieją, że wakacyjny wyjazd dzieci to sprawa poważna. Na koloniach w Krynicy dorośli potrafią bawić się z dziećmi jak dzieci, ale nie zapominają, że na dziecięcą beztroskę nie mogą sobie pozwolić. Rozmowy, zabawy, konkursy, aktywność fizyczna, pobudzanie kreatywności i rozwój wyobraźni – tak powinien wyglądać wakacyjny wypoczynek najmłodszych. Dlatego Krynica Zdrój z Leader School Kraków, kolonie w dniach 31.07 -09.08.2017, to doskonały wybór.

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH