Metoda Leo English i robot EMYS
zafascynują dzieci językiem angielskim!


Metoda Leo English, Metoda Leo Maniak, Metoda BLS


Angielski dla dzieci Metodą Leo English
od 2 do 12 roku życia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Efektywna nauka Metodą Leo Maniak - ortografia, sprawne czytanie i notowanie, pamięć, matematyka, koncentracja

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Metoda BLS - uczy mówić!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Maja

Dyrektor, Metodyk d/s Kursantów dorosłych, Lektor metody BLS Communication

Absolwentka Politologii na Uniwersytecie Pedagogicznym oraz Filologii Angielskiej w Kolegium Językowym Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Od lat związana z edukacją dzieci, młodzieży i dorosłych, wiecznie poszukująca alternatyw standardowego systemu nauczania.

Uwielbia szkolić siebie i innych, motywować do działania, obserwować rozwój swoich współpracowników.

Pasjonatka dobrej kuchni i dalekich podróży.

Monika

Manager Szkoły

Absolwentka studiów na kierunku Resocjalizacja a także Zarządzania w oświacie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie zawodowe zdobyte jest przez szereg szkoleń, a także wieloletnią pracę na różnych płaszczyznach zawodowych.

Od lat w pełni zaangażowana w rozwój oraz dobrą atmosferę w Leader School. W pracy najbardziej ceni sobie dobrą organizację oraz komunikację.

Kochająca kontakt z ludźmi, pełna energii oraz pozytywnego podejścia do życia, dla której nie ma sytuacji bez wyjścia ;-)

Blanka

Metodyk d/s dzieci i młodzieży, Lektor metody BLS Communication

Absolwentka studiów na kierunku filologia angielska ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz certyfikowany Lektor Leader School.

Zawsze uśmiechnięta i pełna energii przez co bardzo lubiana przez swoich kursantów.

Dzięki kilku miesiącom spędzonym w Wielkiej Brytanii miała okazję zapoznać się z angielskim używanym na co dzień przez Brytyjczyków, a zdobytą wiedzą chętnie dzieli się ze swoimi uczniami.

Odbyła wiele szkoleń z zakresu metodyki nauczania języków obcych, która jest jej największą pasją. Jest fanką nowoczesnych technologii, z których chętnie korzysta podczas swoich zajęć.

W pracy ceni sobie różnorodność, dlatego pracuje ze wszystkimi grupami wiekowymi.

W wolnych chwilach podróżuje i gotuje. Uwielbia odkrywanie nowych (wegetariańskich :)) smaków, szczególnie kuchni indyjskiej.

Olga

Lektor metody Leo English

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych Uniwersytetu Wrocławskiego, oraz Wyższej Szkoły Lingwistycznej w Częstochowie z tytułem magistra filologii angielskiej w specjalności nauczycielskiej. Jest certyfikowanym Lektorem Leader School.

Nasza szkolna "oaza spokoju i cierpliwości" :-)
Pochodzi z Częstochowy, gdzie zdobyła doświadczenie podczas praktyk w szkołach podstawowych, liceach.

Przez ostatnie lata pracuje jako Lektor w grupach dzieci i młodzieży.

Sympatyczna i wyjątkowo cierpliwa. Bycie nauczycielem to w jej przypadku wypadkowa ogromnej pasji do języka, sympatii do dzieci oraz chęci niesienia pomocy innym.

Uwielbia podróże. Szczególnie upodobała sobie Portugalię, którą poznała w trakcie zagranicznych praktyk, ucząc angielskiego na uczelni ISCAP w Porto.

Karolina

Lektor metody Leo English

Absolwentka studiów na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz certyfikowany Lektor metody Leo English.

Zainspirowana spotkanymi na swojej drodze nauczycielami postanowiła zostać jednym z nich. Na zajęciach angażuje się stuprocentowo przekazując uczniom wiedzę i pozytywne nastawienie do życia.

Doświadczenie zawodowe zdobywa podczas praktyk i pracy w przedszkolach i szkołach podstawowych oraz na zajęciach grupowych i indywidualnych z dziećmi i młodzieżą.

Prywatnie interesuje się modą i kinem. Uwielbia podróże i odkrywanie nowych smaków kulinarnych.

Oktawia

Lektor metody Leo English

Absolwentka filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Certyfikowany Lektor Leader School.

Doświadczenie zdobywała podczas praktyk w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum, a także prowadząc zajęcia z różnymi grupami wiekowymi.

Miłośniczka sztuki pod wszelkimi jej postaciami. Marzycielka z artystyczną duszą. Pasjonuje się aktorstwem i baletem. Uwielbia musicale (w szczególności amerykańskie, którym poświęciła swoją pracę magisterską).

Marta

Lektor metody Leo English, BLS (język angielski i niemiecki) oraz języka hiszpańskiego.

Absolwentka filologii angielskiej oraz filologii germańskiej z przygotowaniem pedagogicznym na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na tym samym uniwersytecie ukończyła studia filologiczne drugiego stopnia o specjalności tłumaczeniowej i językoznawczej, i dwa lata spędziła na stypendiach zagranicznych (Rochester University w Nowym Jorku oraz Cordoba Universidad w Hiszpanii).

Jako certyfikowany Lektor. Leader School pracuje ze wszystkimi grupami wiekowymi, potrafi zmotywować zarówno maluchy, młodzież, jak i dorosłych.

Jej pasją jest jej drugi zawód, czyli aktorstwo. Swoje umiejętności aktorskie oraz kreatywność próbuje wdrożyć również w swoje metody nauczania. A w jej rozumieniu języki oraz aktorstwo mają wiele wspólnego - służą do komunikowania czy to w sposób tradycyjny czy bardziej artystyczny historii swoich lub innych.

Uwielbia podróżować skupiając się na jak najdłuższych pobytach oraz czerpaniu z wiedzy lokalnych mieszkańców, dzięki czemu może poczuć prawdziwe - a nie tylko turystyczne - oblicze danego miejsca.

Dorota

Lektor metody Leo English

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Od kilku lat zajmuje się nauczaniem języka angielskiego w różnych grupach wiekowych, specjalizuje się w nauczaniu przedszkolaków.

Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas praktyk w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum oraz poprzez prowadzenie zajęć z języka angielskiego w przedszkolach.

Dba o staranne przygotowanie do zajęć, a istotnym elementem każdych jej zajęć jest budowanie więzi z kursantami, aby wszyscy czuli się komfortowo podczas zajęć.

W wolnym czasie lubi spacerować, jeździć na rowerze oraz gotować. Podróżowanie – to lubi robić najbardziej w wolnych chwilach.

Kasia

Lektor metody Leo English

Ukończyła językowe liceum ogólnokształcące na profilu dwujęzycznym i zdała dwujęzyczną maturę i egzamin FCE Cambridge University. Aktualnie studentka Logistyki międzynarodowej.

Ze szkołą Leader School związana od 2012 roku najpierw jako Kursantka, następnie jako Stażystka, a obecnie certyfikowany Lektor metody Leo English.

Uwielbia pracę z dziećmi - nic nie daje Kasi takiej satysfakcji jak uczniowie, którzy wychodzą z uśmiechem na twarzach z Jej zajęć.

Oprócz języka angielskiego Jej pasją jest geografia - to dzięki niej podróżowanie stało się ważna częścią Jej życia. Jest szczególnie zaciekawiona geografią Półwyspu Bałkańskiego.

W wolnym czasie uwielbia gotować odkrywając tajniki zagranicznych smaków.

Klaudia

Lektor metody Leo English

Jest Native speakerem, ukończyła Sixth form w Wielkiej Brytanii gdzie studiowała psychologię, literaturę angielską i biznes.

Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas praktyk i pracy w szkole językowej w Anglii, pracując z dziećmi w różnych grupach wiekowych.

Uczenie dzieci dostarcza jej ogromnej satysfakcji. Do pracy z dziećmi podchodzi z entuzjazmem i optymizmem, starając się zarazić je dobrą energią.

Poza językiem angielskim, pasjonuje się również modą. Uwielbia uczyć się nowych języków i podróżować, odkrywać i poznawać inne kultury.

Aga

Lektor metod Leo English, Leo Maniak, BLS Communication, trener języka biznesowego

Ukończyła Psychologię Stosowaną na UJ oraz jest studentką studiów magisterskich na kierunku Filologia angielska (tłumaczenia specjalistyczne). Posiada również certyfikat CELTA (z oceną A), który uprawnia do nauczania języka angielskiego w Polsce i na świecie.

Jest certyfikowanym Lektorem Leader School, doświadczonym wychowawcą, opiekunem kolonijnym oraz byłym kuratorem społecznym.

W życiu prywatnym i zawodowym jest ciekawa ludzi i stawia na relacje – słucha potrzeb Kursantów i chętnie na nie odpowiada.

Poza językiem angielskim, pasjonuje się również muzyką i cukiernictwem, lubi grać w gry planszowe i logiczne. Chętnie odkrywa coraz to nowe zainteresowania i stawia na rozwój – ostatnio jej nowym hobby stały się gry RPG.

Marina

Lektor metody BLS Communication, języka rosyjskiego oraz trener języka biznesowego.

Absolwentka Metodyki Nauczania Języków Obcych i Psychologii Edukacyjnej. Posiada tytuł doktora Filologii Angielskiej. Native Speaker języka rosyjskiego.

Posiada ogromne doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego od ogólnego, przez przygotowanie do egzaminów po język biznesowy.

Wierzy, że każdy ma swoje unikalne predyspozycje do nauki języka obcego. Tworząc przyjazną atmosferę na zajęciach, sprzyja indywidualnym procesom nauczania swoich Kursantów.

Krzysztof

Asystent metodyka d/s Kursantów dorosłych, Lektor metody BLS Communication, trener języka biznesowego.

Tytuł magistra filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską uzyskał na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Swoją pasję do języka angielskiego rozwijał już od najmłodszych lat, ucząc swoich rówieśników i często podróżując po Wielkiej Brytanii.

Głodny wiedzy, często uczestniczy w wielu warsztatach metodyczno - psychologicznych oraz językowych m.in. kursy języka biznesowego oraz certyfikat zdanego egzaminu London Chamber of Commerce & Industry Level 4 English for Business wydany przez LCCI Pearson Education.

Podczas wieloletniego doświadczenia jako lektor języka angielskiego zawsze stawia swoim kursantom wysokie wymagania, wierząc, że to dzięki nim osiągamy swoje językowe cele i jesteśmy gotowi na przygodę z językiem angielskim :)

Największą słabością Krzysztofa są podróże! Jedną z największych jego przygód była podróż autostopem po Indiach i Sri Lance:) W czasie wolnym czyta literaturę amerykańską i brytyjską oraz pracuje nad swoim autorskim scenariuszem filmowym.

Giuliano

Lektor metody BLS, języka włoskiego oraz hiszpańskiego

Absolwent Uniwersytetu Cagliarii we Włoszech oraz Wielkiej Brytanii na kierunkach Języków i literatury obcych - angielski, francuski i hiszpański.

Prawdziwy poliglota biegle władający 4 językami, uwielbiany przez swoich Kursantów.

Pracę rozpoczął od centrów Studiów Fililogicznych w Cagliari a potem w turystyce w Mediolanie. Po paru latach przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych a potem Australii, gdzie pracował jako nauczyciel i agent turystyczny. Po powrocie do Europy zajął się nauczaniem oraz tłumaczeniami.

Z Leader School współpracuje od 2015 roku jako certyfikowany Lektor metody BLS Communication.

Prywatnie interesuje się literaturą oraz astronomią.

Ania

Lektor metody BLS Communication oraz języka włoskiego.

Anglistka i italianistka, obecnie realizuje specjalizację traduktologiczną na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Bardzo doceniana przez Kursantów za profesjonalizm i pozytywne nastawienie do świata.

Od kilku lat zajmuje się nauczaniem języków obcych i praca ta nieustannie dostarcza jej ogromnej satysfakcji. Uważa, że nauka języka obcego jest wspaniałą przygodą i zawsze stara się zarazić swoich uczniów pozytywną energią, a także zainteresować ich kulturą krajów, których języków naucza.

Prywatnie interesuje się współczesną prozą włoską, zagadnieniami związanymi z przekładem literackim oraz historią sztuki, natomiast w wolnych chwilach najchętniej spędza czas aktywnie na świeżym powietrzu, na przykład na rowerze lub rolkach.

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH