WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Blanka

Absolwentka studiów na kierunku filologia angielska ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz certyfikowany Lektor metod Leo English oraz BLS Communication.

Zawsze uśmiechnięta i pełna energii przez co bardzo lubiana przez swoich kursantów.

Dzięki kilku miesiącom spędzonym w Wielkiej Brytanii miała okazję zapoznać się z angielskim używanym na co dzień przez Brytyjczyków, a zdobytą wiedzą chętnie dzieli się ze swoimi uczniami.

Odbyła wiele szkoleń z zakresu metodyki nauczania języków obcych, która jest jej największą pasją. Jest fanką nowoczesnych technologii, z których chętnie korzysta podczas swoich zajęć.

W pracy ceni sobie różnorodność, dlatego pracuje ze wszystkimi grupami wiekowymi.

W wolnych chwilach podróżuje i gotuje. Uwielbia odkrywanie nowych (wegetariańskich :)) smaków, szczególnie kuchni indyjskiej.

Olga

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych i Uniwersytetu Wrocławskiego, oraz Wyższej Szkoły Lingwistycznej w Częstochowie z tytułem magistra filologii angielskiej w specjalności nauczycielskiej. Jest certyfikowanym Lektorem metody Leo English.

Nasza szkolna "oaza spokoju i cierpliwości" :-)
Pochodzi z Częstochowy, gdzie zdobyła doświadczenie podczas praktyk w dwóch szkołach podstawowych jak i w dwóch liceach. Przez ostatnie 3 lata pracowała w szkole językowej, gdzie prowadziła zajęcia z uczniami we wszystkich grupach wiekowych zaczynając od dwu-latków, aż po dorosłych.Sympatyczna i wyjątkowo cierpliwa. Bycie nauczycielem to w jej przypadku wypadkowa ogromnej pasji do języka, sympatii do dzieci oraz chęci niesienia pomocy innym. Uwielbia podróże. Szczególnie upodobała sobie Portugalię, którą poznała w trakcie zagranicznych praktyk, ucząc angielskiego na uczelni ISCAP w Porto.Regularnie bierze udział w szkoleniach metodycznych organizowanych przez Leonardo School.

Karolina

Studentka ostatniego roku studiów na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz certyfikowany Lektor metody Leo English.

Zainspirowana spotkanymi na swojej drodze nauczycielami postanowiła zostać jednym z nich. Na zajęciach angażuje się stuprocentowo przekazując uczniom wiedzę i pozytywne nastawienie do życia.

Doświadczenie zawodowe zdobywa podczas praktyk i pracy w przedszkolach i szkołach podstawowych oraz na zajęciach grupowych i indywidualnych z dziećmi i młodzieżą.

Swoją wiedzę poszerza poprzez udział w rozmaitych konferencjach i szkoleniach. Na bieżąco śledzi fora oraz blogi ze środowiska nauczycieli.

Prywatnie interesuje się modą i kinem. Uwielbia podróże i odkrywanie nowych smaków kulinarnych.

Oktawia

Absolwentka filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Certyfikowany Lektor metody Leo English.

Doświadczenie zdobywała podczas praktyk w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum, a także prowadząc zajęcia z różnymi grupami wiekowymi.

Miłośniczka sztuki pod wszelkimi jej postaciami. Marzycielka z artystyczną duszą. Pasjonuje się aktorstwem i baletem. Uwielbia musicale (w szczególności amerykańskie, którym poświęciła swoją pracę magisterską).

Agnieszka

Psycholog, ukończyła Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zdawała egzamin maturalny na poziomie dwujęzycznym - w języku polskim i angielskim. Jest certyfikowanym Lektorem metody Leo English, Trenerem metody efektywnej nauki Leo Maniak oraz doświadczonym wychowawcą, jak również opiekunem kolonijnym.

Interesuje się efektywnymi technikami szybkiego uczenia się oraz psychologią sądową - pełni także funkcję kuratora społecznego. W czasie wolnym muzykuje, podróżuje, gra w gry planszowe i logiczne.

Alicja

Absolwentką kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz certyfikowany Lektor metody Leo English.

Brała udział w licznych kursach i warsztatach doskonalących z zakresu metod nauczania języków obcych, jak i skutecznej pracy z uczniem.

Od lat zajmuje się nauczaniem języka angielskiego zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Swoje doświadczenie zdobyła podczas praktyk oraz pracy w przedszkolach, szkołach podstawowych, szkołach gimnazjalnych i szkołach językowych.

Najważniejsze dla Niej jest by kursanci czuli się na zajęciach komfortowo, co pozwala łatwiej przyswoić wiedzę, a szczególnie rozwinąć sferę komunikacyjną.

Wolny czas lubi spędzać aktywnie, głównie biegając lub jeżdżąc na rowerze. Uwielbia czytać książki z zakresu filozofii i historii sztuki.

Ania

Anglistka i italianistka, obecnie realizuje specjalizację traduktologiczną na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Jest certyfikowanym Lektorem metody BLS Communication.
Bardzo doceniana przez Kursantów za profesjonalizm i pozytywne nastawienie do świata.

Od kilku lat zajmuje się nauczaniem języka angielskiego oraz języka włoskiego i praca ta nieustannie dostarcza jej ogromnej satysfakcji. Uważa, że nauka języka obcego jest wspaniałą przygodą i zawsze stara się zarazić swoich uczniów pozytywną energią, a także zainteresować ich kulturą krajów, których języków naucza.

Prywatnie interesuje się współczesną prozą włoską, zagadnieniami związanymi z przekładem literackim oraz historią sztuki, natomiast w wolnych chwilach najchętniej spędza czas aktywnie na świeżym powietrzu, na przykład na rowerze lub rolkach.

Martyna

Absolwentka filologii germańskiej i angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Stypendystka Uniwersytetu Ruprechta-Karola w Heidelbergu. Z Leader School współpracuje od 2012 roku jako certyfikowany Lektorem metody BLS Communication oraz BLS Kommunikation.

Pełna energii i optymistycznie nastawiona do świata.
Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci i dorosłych.

Pasjonatka literatury i musicali.

Chętnie podróżuje - po niezapomnianych wizytach w Meksyku, Indonezji czy Tajlandii, planuje kolejną wyprawę do Peru.

W ludziach najbardziej ceni pozytywne podejście do życia oraz uśmiech każdego dnia.

Dominika

Absolwentka filologii germańskiej i angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Certyfikowana Lektorka metody BLS Kommunikation.

Swoje wieloletnie już doświadczenie zdobyła podczas pracy w szkole podstawowej i gimnazjum, jak również w szkołach językowych pracując z rożnymi grupami wiekowymi. Jej uczniowie zdobywali wysokie miejsca w oświatowych olimpiadach językowych.

Sympatyczna, ale i wymagajaca. Do nauczania podchodzi z pasją, dokładając starań, by wiedza przekazywana była w ciekawy sposób. Swoją energię zaszczepia uczniom, aby zmotywować ich do nauki.

Wieczna optymistka, podróżniczka z uśmiechem na twarzy, wolny czas lubi spędzać aktywnie, miłośniczka górskich szlaków i paralotniarstwa.

Krzysztof

Tytuł magistra filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską uzyskał na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Swoją pasję do języka angielskiego rozwijał już od najmłodszych lat, ucząc swoich rówieśników i często podróżując po Wielkiej Brytanii.

Głodny wiedzy, często uczestniczy w wielu warsztatach metodyczno - psychologicznych oraz językowych m.in. kursy języka biznesowego oraz certyfikat zdanego egzaminu London Chamber of Commerce & Industry Level 4 English for Business wydany przez LCCI Pearson Education.

Podczas wieloletniego doświadczenia jako lektor języka angielskiego zawsze stawia swoim kursantom wysokie wymagania, wierząc, że to dzięki nim osiągamy swoje językowe cele i jesteśmy gotowi na przygodę z językiem angielskim :)

Największą słabością Krzysztofa są podróże! Jedną z największych jego przygód była podróż autostopem po Indiach i Sri Lance:) W czasie wolnym czyta literaturę amerykańską i brytyjską oraz pracuje nad swoim autorskim scenariuszem filmowym.

Gabrysia

Studentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na UJ, Polonistyki oraz filozofii i językoznawstwa. Zapalona miłośniczka uczenia języków obcych, a także polskiego dla obcokrajowców. Kocha uczyć, oraz poznawać nowych ludzi.

Wielbicielka architektury, oraz wszelakich sztuk pięknych. Posiada także doświadczenie w branży
filmowej i organizującej duże przedsięwzięcia kulturalne.

Jej pasją jest śpiewanie, należy do Chóru
Absolwentów I LO im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie ‘Kanon’. Nie straszny jej również język węgierski, którego jest wielką fanką.

Giuliano

Absolwent Uniwersytetu Cagliarii we Włoszech oraz Wielkiej Brytanii na kierunkach Języków i literatury obcych - angielski, francuski i hiszpański.
Prawdziwy poliglota biegle władający 4 językami, uwielbiany przez swoich Kursantów.

Pracę rozpoczął od centrów Studiów Fililogicznych w Cagliari a potem w turystyce w Mediolanie. Po paru latach przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych a potem Australii, gdzie pracował jako nauczyciel i agent turystyczny. Po powrocie do Europy zajął się nauczaniem oraz tłumaczeniami.
Z Leader School współpracuje od 2015 roku jako certyfikowany Lektor metody BLS Communication.

Prywatnie interesuje się literaturą oraz astronomią.