Przegapiłeś zajęcia?

Koniecznie sprawdź harmonogram zajęć Twojej szkoły Leader School aby nic Cię nie zaskoczyło!

Starters 6 lat (zerówka) – liczba wolnych miejsc – 5

Dla dzieci w wieku 6 lat.

Na poziomie Starters nauka opiera się na coraz bardziej angażujących uwagę dziecka zadaniach i zachęcaniu do komunikacji. Uczestnicząc w ciekawych zabawach, mini przedstawieniach, grach, aktywnościach ruchowych i zajęciach manualnych dziecko utrwala i wzbogaca swoje słownictwo, rozumie i wykonuje polecenia. Zaczyna inicjować komunikację w języku angielskim oraz spontanicznie wypowiadać się. Nowe piosenki i bajki, przygotowane dla tej metody, nakłaniają do codziennego wykorzystywania języka i są strażnikiem czystej wymowy. Chomik Flippy, Pizza Monster i Detektyw Loopko pomagają dzieciom utrwalać poznane wyrażenia oraz krok po kroku wprowadzają w świat czytania i pisania w języku angielskim. 

<b>

Zajęcia odbywają się  1 raz w tygodniu po 60 min.

Dziecko będzie:

 • uczestniczyło w zajęciach, na których językiem wykładowym jest język angielski,

 • komunikowało się w tym języku aktywnie uczestnicząc w grach i zabawach,

 • zapamiętywało określony zasób słów, które będzie potrafiło rozpoznać i wypowiedzieć,

 • rozumiało bajki w języku angielskim odpowiednie do jego poziomu rozwoju zdolności językowych,

 • potrafiło wypowiadać proste zdania w języku angielskim,

 • potrafiło śpiewać piosenki i mówić rymowanki po angielsku,

 • nabywało umiejętność pracowania na kartach pracy. Wskazuje i nazywa elementy na ilustracjach, uzupełniać ilustracje naklejkami, łączyć elementy, kategoryzować przedmioty, kolorować i rysować, pisać po śladzie,

 • potrafiło korzystać z konstrukcji gramatycznych np. I have…, I can…,

   


  Leo English Starters w domu

  FLASH CARDS

  Zestaw zawiera: 72 dwustronne karty edukacyjne z barwnymi ilustracjami oraz wyrazami w języku angielskim zapisanymi dużą czerwoną czcionką, instrukcję z propozycją 15 zabaw oraz film instruktażowy.

  JUNIOR BOARD GAMES

  Zestaw zawiera: 15 ekscytujących gier planszowych utrwalających słownictwo oraz wyrażenia gramatyczne w języku angielskim, kostkę, pionki oraz żetony, szczegółową instrukcję do każdej gry oraz film instruktażowy.

  ZOOMY MEMO

  Memo, Snap i Zoomy. Zestaw zawiera: trzy gry pamięciowe utrwalające słownictwo w języku angielskim , 37 kart z rysunkami i wyrazami, instrukcję oraz film instruktażowy.

Powrót do planu zajęć