Przegapiłeś zajęcia?

Koniecznie sprawdź harmonogram zajęć Twojej szkoły Leader School aby nic Cię nie zaskoczyło!

Pre Starters 5 lat – brak wolnych miejsc

Dla dzieci w wieku 5 lat

Na poziomie Pre-Starters dziecko doświadcza wielu powodów, by polubić angielski na całe życie. Poprzez zaskakujące zabawy i mini przedstawienia poznaje określony zasób słów. Rozumie i wykonuje polecenia oraz przeprowadza proste dialogi w języku angielskim. Dzięki piosenkom i rymowankom doskonali swoją wymowę. Natomiast dzięki specjalnie przygotowanym przez nas bajkom rozbudzamy w nim chęć uczenia się języka. Praca z książeczką i ćwiczeniówką oswaja dziecko z tą formą nauki oraz daje okazję do doświadczenia satysfakcji i radości uczenia się.

<b>

Zajęcia odbywają się  1 raz w tygodniu po 60 minut.

Dziecko będzie:

 • potrafiło rozpoznać i wypowiedzieć określony zasób słów,

 • poznawało  bajki w języku angielskim odpowiednie do jego poziomu rozwoju zdolności językowych,

 • rozbudzało w sobie potrzebę komunikowania się w języku angielskim poprzez aktywne uczestnictwo w mini przedstawieniach,

 • potrafiło wykonywać prace plastyczne komunikując się w języku angielskim,

 • rozumiało i wykonuje polecenia,

 • potrafiło wypowiadać wyrażenia dwuwyrazowe w języku angielskim,

 • potrafiło śpiewać piosenki i recytować rymowanki po angielsku,

 • posiadało umiejętność korzystania ze zwrotów grzecznościowych, np. Hello! Thank you. Scissors, please,

 • uczyło się pracować z kartami pracy – wskazywać i nazywać elementy na ilustracji, uzupełniać ilustracje naklejkami, łączyć elementy, kategoryzować przedmioty, kolorować i rysować, pisać po śladzie, itp.,


   

Leo English Pre-Starters w domu

MR PUPPET

Układanka do nauki części ciała w języku angielskim. Zestaw zawiera: 7 dwustronnych elementów (rysunek i słowo), instrukcję z propozycją 6 zabaw, kolorowankę oraz film instruktażowy.

MY FARM DOMINOES

Domino ze zwierzętami i przedmiotami, które można spotkać na farmie. Zestaw zawiera: rysunki podpisane w języku angielskim, po drugiej stronie kart znajduje się domino z kropkami do nauki liczenia, 32 dwustronne karty, instrukcję z propozycją zabaw oraz film instruktażowy.

CATERPILLAR

Układanka do nauki kolorów i liczenia w języku angielskim. Zestaw zawiera: kolorowankę, instrukcję z propozycją 7 zabaw oraz CD z filmem instruktażowym.

Powrót do planu zajęć