Czy Ty też jesteś szczęśliwym Rodzicem tegorocznego Pierwszoklasisty?

Rozpoczęcie przygody ze szkołą to dla dzieci niezwykłe przeżycie. Uczniowie poznają nowe otoczenie, próbują przyzwyczaić się do siedzenia w ławkach. Wielu z nich nie potrafi pisać, ani czytać, ciągle myśląc o zabawie.


Warto aby to pierwsze zafascynowanie nowym środowiskiem i zdobywaniem wiedzy trwało jak najdłużej!


Lekcje języka angielskiego przeznaczone dla Pierwszoklasistów w naszej szkole to ŁAGODNE PRZEJŚCIE Z PRZEDSZKOLAKA DO UCZNIA.


W SALI PRZYSTOSOWANEJ DLA NAJMŁODSZYCH UCZNIÓW zachęcamy do nauki poprzez zabawę i nie ograniczamy uczniów w wyrażaniu siebie lub odkrywaniu swoich zdolności językowych. Na jednej ze ścian powieszone są też plakaty ze zwrotami, które używa się na lekcji. Na półkach można zobaczyć wiele anglojęzycznych bajek, które czytamy wraz z Uczniami, gier planszowych, karcianych i mat do nauki języka angielskiego.


W naszych salach wydzielona jest STREFA NAUKI do pracy z podręcznikiem oraz STREFA ZABAWY z kolorowym dywanem i poduchami, które nierzadko są rekwizytami w naszych językowych zawodach.


Metoda LEO ENGLISH łączy w sobie elementy muzyczne i plastyczne i dramę dlatego też często wykorzystujemy je na naszych lekcjach. Poprzez np. prace plastyczne, mini przedstawienia, robienie kanapek czy lepienie figurek z warzyw utrwalamy poznane słownictwo i wyrażamy siebie. Dzieci uwielbiają, gdy na lekcji robimy coś nietypowego.


Nasze zajęcia W CAŁOŚCI PROWADZONE SĄ W JEZYKU ANGIELSKIM. Już po kilku spotkaniach, Pierwszoklasiści rozumieją powtarzające się polecenia i poprawnie wymawiają poznane słówka, a jeszcze w pierwszym semestrze dzieci samodzielnie mówią po angielsku podstawowe zwroty.


Na tym poziomie dzieci poznaje słownictwo, wyrażenia i struktury językowe określone w programie. Potrafią budować proste zdania i przeprowadzać dialogi w języku angielskim. Przygotowują się do NAUKI PISANIA I CZYTANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM, korzystając z klocków edukacyjnych ‘Learn to Read Blocks’.


Uwielbiają przychodzić na angielski, gdyż tu ma okazję polecieć w kosmos, być Indianinem, grać główną rolę w Czerwonym Kapturku lub porozmawiać po angielsku z Marsjaninem. Specjalnie przygotowane piosenki nie tylko pomagają w zapamiętaniu wymowy i akcentu, ale również ułatwiają naukę struktur gramatycznych.

TWOJE DZIECKO BĘDZIE POTRAFIŁO:

 • budować proste zdania i przeprowadzać dialogi w języku angielskim

 • ćwiczyć czytanie wyrażeń i zdań przy pomocy klocków ‘Learn to Read Blocks’

 • śpiewać piosenki i mówić rymowanki po angielsku

 • nabywać umiejętność komunikowania się w języku angielskim poprzez aktywne uczestnictwo w mini przedstawieniach i scenkach sytuacyjnych

 • rozpoznawać struktury gramatyczne poprzez piosenki i zabawy z klockami ‘Learn to read Blocks’

 • wypowiada się z zachowaniem właściwej wymowy i intonacji

 • rozpoczynać naukę pisania po angielsku

 • PRZYJDŹ I ZOBACZ NASZE METODY PRACY Z DZIEĆMI PODCZAS DNI OTWARTYCH 31 SIERPNIA i 7 WRZEŚNIA 2019

 • Informacje i zapisy:
  Leader School Kraków Bieńczyce
  ul. Urbanowicza 10a; Kraków
  tel. 12 658 61 15
  email: krakow@leaderschool.pl

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH