Drzwi otwarte w szkole 1.06.2019

  • MAMY PLAN NA ROZWÓJ JĘZYKOWY TWOJEGO DZIECKA!

Pracujemy na relacjach

Relacje z naszymi Uczniami są dla nas niezwykle ważne. Oprócz głównego celu naszych spotkań z dziećmi - jakim jest nauka języka obcego - dobrze znamy pasję naszych Uczniów i ich problemy. Wiemy co ich motywuje i jak zachęcić ich do pracy. Czasami jesteśmy powiernikami ich sekretów, a czasem wysłuchujemy najnowszych newsów ze szkoły. To chyba najlepsze świadectwo na to, że dzieci czuja się u nas bardzo swobodnie.

Rozwijamy talenty

Cieszymy się nawet z małych sukcesów naszych Uczniów i wspieramy ich aspiracje. Realizujemy ambitne, ale przemyślane i możliwe do poznania i przyswojenia programy nauczania. Dzięki stawianiu sobie i innym wysokich wymagań jesteśmy doceniani przez Rodziców, którzy z roku na rok obserwują postępy swoich dzieci w nauce.

Nasze drzwi są dla Was otwarte

Poznaj nas! 1 czerwca 2019 (sobota) od godziny 10:00 zapraszamy do naszej siedziby znajdującej się przy ul. Urbanowicza 10a w Krakowie. Będziecie mogli zaglądnąć do każdej sali, porozmawiać z Lektorem i wziąć udział w otwartych lekcjach pokazowych programu Leo English.

  • Prosimy o wcześniejsze zapisy telefoniczne: 12 658 61 15 lub mailowe: krakow@leaderschool.pl

  • SPRAWDŹ CO TWOJE DZIECKO OSIĄGNIE PO PARU LATACH NAUKI DOŁĄCZAJĄC DO NAS JUŻ DZIŚ!