Przegapiłeś zajęcia?

Koniecznie sprawdź harmonogram zajęć Twojej szkoły Leader School aby nic Cię nie zaskoczyło!

Nasi lektorzy

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota


Runners 8-9 lat
11.15
12.45






Runners 8-9 lat
16.40
17.40








FCE
19.00
20.50

Włoski A1
19.00
20.50











Runners 8-9 lat
18.10
19.10








Runners 8-9 lat
16.40
17.40


















Runners 8-9 lat
18.10
19.10

BLS 6- B1+ Bath
19.00
20.50

FCE
19.00
20.50




Rosyjski A1
17.00
18.50





Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
BLS 6- B1+ Bath
19.00
20.50

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Runners 8-9 lat
11.15
12.45

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Rosyjski A1
17.00
18.50

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Włoski A1
19.00
20.50

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Runners 8-9 lat
18.10
19.10
Runners 8-9 lat
18.10
19.10

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Runners 8-9 lat
16.40
17.40
Runners 8-9 lat
16.40
17.40

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Wtorek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
FCE
19.00
20.50
FCE
19.00
20.50

Poniedziałek

  • FCE
    19.00 - 20.50

Czwartek

  • FCE
    19.00 - 20.50
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota




FCE
19.00
20.50

BLS 6- B1+ Bath
19.00
20.50

FCE
19.00
20.50

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota


Runners 8-9 lat
11.15
12.45





Runners 8-9 lat
16.40
17.40








Runners 8-9 lat
18.10
19.10




Runners 8-9 lat
16.40
17.40









Runners 8-9 lat
18.10
19.10



Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota





FCE
19.00
20.50


FCE
19.00
20.50

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Wtorek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota


Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Rosyjski A1
17.00
18.50

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Włoski A1
19.00
20.50

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
FCE
19.00
20.50
FCE
19.00
20.50

Poniedziałek

  • FCE
    19.00 - 20.50

Czwartek

  • FCE
    19.00 - 20.50

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Czcionki niedostępne!