WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Blanka

Absolwentka studiów na kierunku filologia angielska ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz certyfikowany Lektor metody Leo English.
Zawsze uśmiechnięta i pełna energii i bardzo lubiana przez dzieci.

Dzięki kilku miesiącom spędzonym w Wielkiej Brytanii miała okazję zapoznać się z angielskim używanym na co dzień przez Brytyjczyków, a zdobytą wiedzą chętnie dzieli się ze swoimi uczniami. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas praktyk w krakowskich szkołach podstawowych oraz udzielając lekcji dzieciom, młodzieży jak i dorosłym.

W wolnych chwilach podróżuje i gotuje. Uwielbia odkrywanie nowych (wegetariańskich:)) smaków, szczególnie kuchni indyjskiej.

Posiada również tytuł magistra prawa, dlatego w przyszłości chciałaby połączyć pracę z dziećmi z pracą tłumacza przysięgłego lub lektora prawniczego angielskiego

Olga

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych i Uniwersytetu Wrocławskiego, oraz Wyższej Szkoły Lingwistycznej w Częstochowie z tytułem magistra filologii angielskiej w specjalności nauczycielskiej. Jest certyfikowanym Lektorem metody Leo English.
Nasza szkolna "oaza spokoju i cierpliwości" :-)
Pochodzi z Częstochowy, gdzie zdobyła doświadczenie podczas praktyk w dwóch szkołach podstawowych jak i w dwóch liceach. Przez ostatnie 3 lata pracowała w szkole językowej, gdzie prowadziła zajęcia z uczniami we wszystkich grupach wiekowych zaczynając od dwu-latków, aż po dorosłych.Sympatyczna i wyjątkowo cierpliwa. Bycie nauczycielem to w jej przypadku wypadkowa ogromnej pasji do języka, sympatii do dzieci oraz chęci niesienia pomocy innym. Uwielbia podróże. Szczególnie upodobała sobie Portugalię, którą poznała w trakcie zagranicznych praktyk, ucząc angielskiego na uczelni ISCAP w Porto.Regularnie bierze udział w szkoleniach metodycznych organizowanych przez Leonardo School.

Ania

Anglistka i italianistka, obecnie realizuje specjalizację traduktologiczną na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Jest certyfikowanym Lektorem metody BLS Communication.
Bardzo doceniana przez Kursantów za profesjonalizm i pozytywne nastawienie do świata.

Od kilku lat zajmuje się nauczaniem języka angielskiego oraz języka włoskiego i praca ta nieustannie dostarcza jej ogromnej satysfakcji. Uważa, że nauka języka obcego jest wspaniałą przygodą i zawsze stara się zarazić swoich uczniów pozytywną energią, a także zainteresować ich kulturą krajów, których języków naucza.

Prywatnie interesuje się współczesną prozą włoską, zagadnieniami związanymi z przekładem literackim oraz historią sztuki, natomiast w wolnych chwilach najchętniej spędza czas aktywnie na świeżym powietrzu, na przykład na rowerze lub rolkach.

Martyna

Absolwentka filologii germańskiej i angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Stypendystka Uniwersytetu Ruprechta-Karola w Heidelbergu. Jest certyfikowanym Lektorem metody BLS Communication oraz BLS Kommunikation.

Pełna energii i optymistycznie nastawiona do świata.
Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci i dorosłych.

Pasjonatka literatury i musicali.

Chętnie podróżuje - po niezapomnianych wizytach w Meksyku, Indonezji czy Tajlandii, planuje kolejną wyprawę do Wietnamu i Kambodży.

W ludziach najbardziej ceni pozytywne podejście do życia oraz uśmiech każdego dnia.

Grzegorz

Grzegorz naucza języka angielskiego jako British native
speaker. Jest certyfikowanym Lektorem metody BLS Communication oraz Callan.

Przyjechał do Krakowa z Wielkiej Brytanii cztery lata temu aby studiować Lingwistykę Stosowaną oraz Tłumaczenia. Od dwóch lat porusza się miedzy Polską i USA gdzie pracuje jako szef kuchni.

Na zajęciach stara się pomóc Studentom w budowaniu pewności siebie w posługiwaniu się angielskim ucząc pięknego, prawdziwie brytyjskiego akcentu.

Lubuje się w literaturze zarówno historycznej jak i
fantastycznej.

Giuliano

Absolwent Uniwersytetu Cagliarii we Włoszech oraz Wielkiej Brytanii na kierunkach Języków i literatury obcych - angielski, francuski i hiszpański.
Prawdziwy poliglota biegle władający 4 językami, uwielbiany przez swoich Kursantów.

Pracę rozpoczął od centrów Studiów Fililogicznych w Cagliari a potem w turystyce w Mediolanie. Po paru latach przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych a potem Australii, gdzie pracował jako nauczyciel i agent turystyczny. Po powrocie do Europy zajął się nauczaniem oraz tłumaczeniami.
Z Leader School współpracuje od 2015 roku jako certyfikowany Lektor metody BLS Communication.

Prywatnie interesuje się literaturą oraz astronomią.