ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ NASZYCH METOD

Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Marzena

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku filologia angielska (nauczycielska) na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie - studentka studiów magisterskich.
Jest certyfikowanym Lektorem metody Leo English.
Zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy.


Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas praktyk jak również udzielając lekcji prywatnych dzieciom, młodzieży i dorosłym. Nauczanie innych to jej pasja, sprawiająca jej ogromną satysfakcję. Dużo czyta na temat innowacyjnych metod nauczania. Oprócz języka angielskiego pasjonuje ją język hiszpański. Interesuje się psychologią, w szczególności motywacją i rozwojem osobistym.

Regularnie bierze udział w szkoleniach metodycznych organizowanych przez Leonardo School

Blanka

Absolwentka studiów na kierunku filologia angielska ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz certyfikowany Lektor metody Leo English.
Zawsze uśmiechnięta i pełna energii i bardzo lubiana przez dzieci.

Dzięki kilku miesiącom spędzonym w Wielkiej Brytanii miała okazję zapoznać się z angielskim używanym na co dzień przez Brytyjczyków, a zdobytą wiedzą chętnie dzieli się ze swoimi uczniami. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas praktyk w krakowskich szkołach podstawowych oraz udzielając lekcji dzieciom, młodzieży jak i dorosłym.

W wolnych chwilach podróżuje i gotuje. Uwielbia odkrywanie nowych (wegetariańskich:)) smaków, szczególnie kuchni indyjskiej.

Posiada również tytuł magistra prawa, dlatego w przyszłości chciałaby połączyć pracę z dziećmi z pracą tłumacza przysięgłego lub lektora prawniczego angielskiego

Olga

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych i Uniwersytetu Wrocławskiego, oraz Wyższej Szkoły Lingwistycznej w Częstochowie z tytułem magistra filologii angielskiej w specjalności nauczycielskiej. Jest certyfikowanym Lektorem metody Leo English.
Nasza szkolna "oaza spokoju i cierpliwości" :-)
Pochodzi z Częstochowy, gdzie zdobyła doświadczenie podczas praktyk w dwóch szkołach podstawowych jak i w dwóch liceach. Przez ostatnie 3 lata pracowała w szkole językowej, gdzie prowadziła zajęcia z uczniami we wszystkich grupach wiekowych zaczynając od dwu-latków, aż po dorosłych.Sympatyczna i wyjątkowo cierpliwa. Bycie nauczycielem to w jej przypadku wypadkowa ogromnej pasji do języka, sympatii do dzieci oraz chęci niesienia pomocy innym. Uwielbia podróże. Szczególnie upodobała sobie Portugalię, którą poznała w trakcie zagranicznych praktyk, ucząc angielskiego na uczelni ISCAP w Porto.Regularnie bierze udział w szkoleniach metodycznych organizowanych przez Leonardo School.

Ola

Jest absolwentką lingwistyki stosowanej Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.
Jest certyfikowanym Lektorem metody Leo English.
Energiczna i żywiołowa.
Pracę z dziećmi rozpoczęła parę lat temu. Okazało się, że Jej praca jest również Jej pasją, ponieważ prowadząc zajęcia na różnym poziomie zaawansowania ma kontakt z wieloma wspaniałymi ludźmi. Wrodzona umiejętność do zjednywania sobie ludzi sprawia, że od samego początku zajęcia są bezstresowe ale również intensywne.
Zna również język hiszpański i uczy się języka rosyjskiego. Może śmiało powiedzieć, że języki są moim hobby :)
W wolnym czasie lubi podróżować, interesuje się muzyką, ostatnio zaintrygowała Ją też literatura hiszpańska.

Beata

Z wykształcenia filolog polski – logopeda. Ukończyła Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie. Z zamiłowania do języka polskiego i dzieci postanowiła jak najlepiej wspomagać je w drodze do zdobycia jednej z najtrudniejszych umiejętności w życiu – mowy.
Kolejnym wspaniałym odkryciem były mnemotechniki i nowatorski program Leo Maniak. Naturalne zainteresowanie neurodydaktyką i psychologią nauczania ułatwiło Jej wspomaganie dzieci nie tylko w doskonaleniu mowy, ale także wiedzy. Dzięki wykorzystaniu wielu atrakcyjnych narzędzi i metod pracy, nauka staje się dla dzieci i dla Niej wielką przyjemnością.
W swojej pracy stara się jak najlepiej wykorzystywać swoją wiedzę i umiejętności. Podczas pracy z dziećmi chce być nie tylko nauczycielem mowy i terapeutą, ale przede wszystkim towarzyszem zabawy, która pomoże im pokonać językowe trudności. Doskonaląc swój warsztat rozpoczęła kolejny kierunek studiów - Neurologopedię.
Ukończyła następujące kursy i szkolenia:
-„Opóźniony Rozwój Mowy- prawidłowa diagnoza i skuteczne metody terapeutyczne”
- „Warsztat pracy logopedy”
- „Metody efektywnego nauczania dzieci wg programu Leo Maniak”
- „Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne – I stopień”„Zabawy logopedyczne dla przedszkolaków”
- „Neuroobrazowanie w diagnostyce zaburzeń mowy”
- Kurs dla wychowawców w placówkach wypoczynku dzieci i młodzieży

Małgosia

Absolwentka Filologii Angielskiej Uniwersytetu Śląskiego. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Public Relations na Akademii Ekonomicznej w Krakowie.
Jest certyfikowanym Lektorem metody BLS Communication.
Doceniana przez grupy za cierpliwość i sumienne podejście do nauczania.

Od kilkunastu lat zajmuje się uczeniem języka angielskiego dzieci, młodzieży i dorosłych.
Prowadzi kursy przygotowujące do sprawdzianów zewnętrznych i egzaminów (Sprawdzian w klasie VI, Egzamin Gimnazjalny, Egzamin Maturalny, TELC, FCE).

Specjalizuje się w kursach dla dorosłych: BLS Communications, General English, Business English, zajęcia indywidualne.

W wolnych chwilach wspina się po górach, jeździ na rowerze oraz czyta książki, najchętniej dot. historii XX wieku.

Ania

Anglistka i italianistka, obecnie realizuje specjalizację traduktologiczną na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Jest certyfikowanym Lektorem metody BLS Communication.
Bardzo doceniana przez Kursantów za profesjonalizm i pozytywne nastawienie do świata.

Od kilku lat zajmuje się nauczaniem języka angielskiego oraz języka włoskiego i praca ta nieustannie dostarcza jej ogromnej satysfakcji. Uważa, że nauka języka obcego jest wspaniałą przygodą i zawsze stara się zarazić swoich uczniów pozytywną energią, a także zainteresować ich kulturą krajów, których języków naucza.

Prywatnie interesuje się współczesną prozą włoską, zagadnieniami związanymi z przekładem literackim oraz historią sztuki, natomiast w wolnych chwilach najchętniej spędza czas aktywnie na świeżym powietrzu, na przykład na rowerze lub rolkach.

Martyna

Absolwentka filologii germańskiej i angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Stypendystka Uniwersytetu Ruprechta-Karola w Heidelbergu. Jest certyfikowanym Lektorem metody BLS Communication oraz BLS Kommunikation.

Pełna energii i optymistycznie nastawiona do świata.
Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci i dorosłych.

Pasjonatka literatury i musicali.

Chętnie podróżuje - po niezapomnianych wizytach w Meksyku, Indonezji czy Tajlandii, planuje kolejną wyprawę do Wietnamu i Kambodży.

W ludziach najbardziej ceni pozytywne podejście do życia oraz uśmiech każdego dnia.

Agnieszka

Germanistka - ukończyła studia magisterskie spec. nauczycielska w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu, otrzymała również Certyfikat ZMP Instytutu Goethego.
Jest certyfikowanym Lektorem metody BLS Kommunikation bardzo cenionym za profesjonalizm w prowadzeniu zajęć.

W zawodzie nauczyciela/ lektora pracuje od 7 lat. Lubi pracę  zarówno z dziećmi jak i dorosłymi.

Uwielbia podróżować zarówno po Polsce jak i Europie. W wolnych chwilach lubi poczytać dobrą książkę lub spotkać się w gronie przyjaciół przy dobrej muzyce i przysmakach kuchni włoskiej lub greckiej.

Grzegorz

Grzegorz naucza języka angielskiego jako British native
speaker. Jest certyfikowanym Lektorem metody BLS Communication oraz Callan.

Przyjechał do Krakowa z Wielkiej Brytanii cztery lata temu aby studiować Lingwistykę Stosowaną oraz Tłumaczenia. Od dwóch lat porusza się miedzy Polską i USA gdzie pracuje jako szef kuchni.

Na zajęciach stara się pomóc Studentom w budowaniu pewności siebie w posługiwaniu się angielskim ucząc pięknego, prawdziwie brytyjskiego akcentu.

Lubuje się w literaturze zarówno historycznej jak i
fantastycznej.

Giuliano

Absolwent Uniwersytetu Cagliarii we Włoszech oraz Wielkiej Brytanii na kierunkach Języków i literatury obcych - angielski, francuski i hiszpański.
Prawdziwy poliglota biegle władający 4 językami, uwielbiany przez swoich Kursantów.

Pracę rozpoczął od centrów Studiów Fililogicznych w Cagliari a potem w turystyce w Mediolanie. Po paru latach przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych a potem Australii, gdzie pracował jako nauczyciel i agent turystyczny. Po powrocie do Europy zajął się nauczaniem oraz tłumaczeniami.
Z Leader School współpracuje od 2015 roku jako certyfikowany Lektor metody BLS Communication.

Prywatnie interesuje się literaturą oraz astronomią.

Helena

Ukończyła kierunek Zarządzanie. Obecnie kończę studia magisterskie - Translatorykę oraz International Business.

Jej pasją jest połączenie języka angielskiego z biznesem i gospodarką. Mieszkając i pracując w Wielkiej Brytanii miała okazję zapoznać się z kulturą i mentalnością Brytyjczyków co z powodzeniem wykorzystuję w swojej pracy.

Jest certyfikowanym nauczycielem posiadającym uprawnienia TEFL CELTA akredytowane przez Uniwersytet w Cambridge oraz certyfikat LCCI English for Business wydawany przez Londyńską Izbę Przemysłu i Handlu.

Posiada doświadczenie w nauczaniu Business English uczniów różnych narodowości i kultur.

Pracuje także jako instruktor szachowy oraz sędzia klasy C. Posiada I. kategorię szachową i regularnie gram w turniejach.. Prywatnie interesuje się tańcem i coachingiem